Про нас

ПРО ПІДПРИЄМСТВО

Державне підприємство «СпиртЛюкс» — найбільший виробник високоякісного спирту і спиртосодержащей продукції в Україні.

ГП «СпиртЛюкс» створено відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2011 року № 672 «Про створення Державного підприємства спиртової і лікеро-горілчаної промисловості», яке було прийнято з метою удосконалення системи управління спиртовою галуззю і для підвищення ефективності використання державної власності.

«СпиртЛюкс» забезпечує відмінною сировиною цілий ряд галузей. Продукція підприємства незамінна при виготовленні лікеро-горілчаних виробів, у фармацевтиці, медицині, парфюмерії, виноробстві, кондитерській промисловості, тваринництві і інших галузях народного господарства. «СпиртЛюкс» є постачальником якісних інгредієнтів для виробництва лакофарбних виробів, розчинників, технічних рідин для автотранспортних засобів. Продукція виробника використовується навіть в авіамоделюванні.

Співробітники підприємства постійно працюють над вдосконаленням товарної лінійки і розробкою нових пропозицій. Одним з найбільш пріоритетних напрямів сьогодні є виробництво біоетанолу і компонента моторного палива альтернативного (КМТА).

Загальна виробнича потужність ГП «СпиртЛюкс» — більше 36 мільйонів декалітрів в рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.

Пріоритет для ГП «СпиртЛюкс» — ця якість продукції. На підприємстві впроваджена і сертифікована система менеджменту якості, безпеки і екологічного контролю : ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ХАССП (Hazard Analysis and Critical Control Points).

Якість готової продукції і сировини, яка використовується у виробництві, контролюється виробничими лабораторіями ГП «СпиртЛюкс». Лабораторії підприємства обладнані сучасним вимірювальним устаткуванням, що дає можливість проводити якісний і кількісний контроль сировини, напівпродуктів виробництва і готової продукції.