Спирт «Екстра» 96,3%

Спирт «Екстра» – так звана «золота середина», або Соломонове рішення для виробників міцних напоїв. Продукція вирізняється пристойною якістю та помірною вартістю.
 • Спирт «Екстра» 96,3%

Купити Спирт «Екстра» 96,3%

Ціна за 1 літр:
 • 5 літрів — 117 грн / літр
 • 10 літрів — 116 грн / літр
 • 15 літрів — 115 грн / літр
 • 20 літрів — 114 грн / літр
 • 40 літрів — 113 грн / літр
 • 60 літрів — 112 грн / літр
 • 100 літрів - ціна договірна

 • 740 грн. 585 грн.


Доставка та оплата
Доставка

Доставку всіх замовлень магазин "luxe96" здійсньює нашим партнером – логістічною компанією «Нова Пошта» по Україні. Швидко, зручне и безпечно. Всі замовлення страхуються на суму замовлення, з цього ви можете буті впевнені в надійності доставки и Збереження Вашої посилки. Можлива доставка кур'єром до дверей (вартість доставки за тарифами кур'єра). Товар при замовленні до 15.00 надсилається того ж дня, всі замовлення які приймаються після 15.00 поїдуть наступного дня, і термін доставки ще залежить від транспортної компанії НП і відстані вашого населеного пункту до найближчого відділення компанії перевізника.

Оплата

Оплата можлива двома способами:
1. Оплата при отріманні (накладення Платіж).
У такому випадки, ви оплачуєте за ваше замовлення безпосередно при отріманні посилки на відділенні Нової поштою.
2. Онлайн на карту Приват Банку. Це найвігіднішій способ оплати.
Вартість доставки:
від 90 грн доставка, відповідно до тарифів Нової поштою (в залежності від ваги посилки);
20 грн – відправки грошей нам;
2% від суми замовлення – комісія Нової поштою.
Обмін та повернення
Ви можете повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту покупки. Це право вам гарантує «Закон про захист прав споживача». Умови для обміну або повернення товару в даному випадку: Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернутий в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови: товар, не був у вжитку, товарний вигляд збережений і не має слідів використання.
Гарантія
Гарантія продукції. Наше підприємство гарантує високу якість продукту. Ми застосовуємо інноваційні технології виробництва та натуральну рецептуру виготовлення, контрольовану на всіх етапах фахівцями-технологами. Наша продукція — найкраща в Україні. Стати нашим клієнтом і переконайтеся в цьому особисто!
Характеристики
ВиробникЛЮКС 96
Країна-виробник: Україна
Вміст етилового спирту: Не менш 96.3%
Процентний вміст метанолу в перерахунку на безводний спирт: Не більше 0,02%
Масова концентрація сивушних олій в перерахунку на безводний спирт: Не більше 3,0 мг/дм³
Проба на окислюваність: Не менш 20 хв. при 20 °С
Масова концентрація сухого залишку: Не більше 5 мг/дм³
Масова концентрація вільних кислот в перерахунку на безводний спирт: Не більше 12%
Проба на фурфурол: Витримує
Матеріал тари: ПЕТ тара
Обсяг тари: від 5 л.
Клас спирту: Екстра
Спирт марки «Екстра» роблять зі злакових культур (кукурудза, зернові) з додаванням крохмалю (не більше 60%). Проводиться фільтрація, яка видаляє більшу частину альдегідів, метанолу, сивушних олій та складних ефірів. Цей сорт спирту використовується для приготування горілки середньої вартості.

Спирт «Екстра» відрізняється гідним рівнем якості, при цьому продається за цілком доступною ціною. Як наслідок, ця категорія є найбільш популярною серед виробників алкогольної продукції.

Ті лікеро-горілчані напої, які стоять на полиці Вашого магазину, найімовірніше виготовлені зі спирту «Екстра». Щоб зменшити витрати на його виробництво, допускаються добавки сировини з великим вмістом крохмалю (наприклад, картопля).

Особливості харчового спирту марки «Екстра»

 • Міцність. Відповідно до вимог ДСТУ, міцність харчового спирту марки «Екстра» – 96,3%. Висока концентрація етанолу забезпечується технологічним процесом, що складається з кількох операцій перегонки. На першому етапі досягається міцність 70 °. Подальші ітерації дозволяють довести спирт-сирець до показників, зазначених у ГОСТі.
 • Компоненти. Спирт «Екстра» виготовляється з картоплі та зерна, які беруться приблизно в рівних частках. Технологія передбачає можливість використовувати до 60% картопляного крохмалю у первинному суслі. Цей показник при виготовленні спирту, наприклад, марки «Люкс», не повинен перевищувати 5%. Як зерно найчастіше використовують ячмінь та жито, рідше – пшеницю, овес та інші зернові культури.
 • Багаторівнева фільтрація. Технологія очищення спирту «Екстра» не відрізняється від методики, що застосовується при виробництві дорожчих марок. У складі продукту сторонні включення та домішки органічних чи неорганічних речовин неприпустимі. Відрізняється лише тип сировини, але рівень очищення всіх марок спирту завжди однаковий.
 • Низька ціна. Дешева сировина, з якої виробляється продукт, забезпечує її доступну ціну за збереження гідної якості. Якщо Ви порівняєте вартість спирту «Екстра» за 5 літрів з розцінками на продукт марки «Альфа» або «Пшенична сльоза» того ж обсягу, то зможете побачити суттєву різницю.

Де застосовується етиловий спирт «Екстра»?

Для отримання горілки на великих виробництвах спирт етиловий «Екстра» використовується рідко. Найчастіше на його основі випускають різні лікери та настоянки. Продукт має різкуватий присмак, що добре поєднується з рослинними добавками та цукром, формуючи цікавий букет.

Також його використовують:

У слабоалкогольних напоях

Рецептура напоїв, концентрація алкоголю в яких не перевищує 12%, наприклад, джин-тоніка або ром-коли, зазвичай включає спирт марки «Екстра». Його додають при виробництві легких наливок та домашніх лікерів.

Коктейлі або пунші можуть також створюватися на основі цього продукту. Перед розведенням він не вимагає доопрацювання або проведення будь-яких підготовчих заходів.

Для приготування горілки в домашніх умовах

Для отримання горілки в домашніх умовах необхідно розбавити спирт «Екстра» дистильованою або навіть добре очищеною водою. Якщо покласти в неї невелику кількість глюкози або варення, то смак стане м'якшим. Горілка готова до вживання відразу після приготування.

В якості антисептика

Дезінфекційні та антисептичні якості спирту «Екстра» не відрізняються від аналогічних властивостей марок медичного призначення. Отже, він може застосовуватися як ефективний знезаражувальний засіб для дезінфекції рук та поверхонь.

Як вибрати питний спирт «Екстра» від виробника?

Придбавши спирт, важливо уважно оглянути його пакування. Місткість не повинна мати пошкоджень. На якісному спирті класу «Екстра» від виробника завжди є етикетка з інформацією про дату розливу та термін зберігання.

Окрім цього, перед покупкою спирту «Екстра» слід звернути увагу на такі характеристики:

 1. Сертифікати. Наявність сертифіката є обов'язковою вимогою. Він підтверджує, що продукт пройшов держконтроль якості. Якщо аналіз, проведений в акредитованій лабораторії, показав невідповідність нормативам, спирт не допускається до реалізації.
 2. Ціна питного спирту «Екстра». Хоча ця марка і є однією з найдешевших, все ж таки занадто низька вартість продукції (у порівнянні з конкурентами) повинна насторожувати. Купуйте продукцію тільки у прямих виробників, щоб не отримати фальсифікат. А щоб заощадити, найкраще рішення – купити спирт «Екстра» гуртом.
 3. Тара. Спирт марки «Екстра» продається як у ємностях із пластику, так і у скляній тарі. Не слід скептично ставитись до першого варіанту, оскільки для зберігання етанолу використовується ПЕТ. Цей полімер не змінює своїх властивостей навіть за умови впливу на нього дуже агресивних хімічних складів.
 4. Зберігання. Термін зберігання спирту «Екстра» залежить від того, коли було відкрито ємність. Довговічність етанолу забезпечується лише за абсолютної герметичності пакування. Після розтину вміст треба використовувати не пізніше, ніж через 1-2 місяці.

Купити спирт класу «Екстра» гуртом у Києві та Україні

Купити спирт «Екстра» гуртом від виробника без націнки посередників Ви можете у компанії «Люкс 96». Продукція відрізняється низькою порівняно з конкурентами вартістю, при цьому її сертифікація відповідно до вимог ISO 9001 гарантує високу якість.

Спирт у тарі з харчового пластику об'ємом 5 літрів можна придбати у нашому інтернет-магазині з доставкою до Києва, Житомира, Вінниці, Львова, Рівного та інших міст України. Транспортування замовленої продукції виконує кур'єрська компанія "Нова Пошта".

Замовити спирт «Екстра» в Україні можна як у роздріб по готівковій оплаті, так і гуртом за безготівковим розрахунком. Ми працюємо з будь-якими юридичними особами із наданням повного пакета документації.