Спирт «Пшенична Cльоза» 96,6%

Спирт «Пшенична сльоза» - це сучасний продукт, який гідно оцінили не тільки в Україні, а й за кордоном.
 • Спирт «Пшенична Cльоза» 96,6%

Купити Спирт «Пшенична Cльоза» 96,6%

Ціна за 1 літр:
 • 5 літрів — 120 грн / літр
 • 10 літрів — 119 грн / літр
 • 15 літрів — 118 грн / літр
 • 20 літрів — 117 грн / літр
 • 40 літрів — 116 грн / літр
 • 60 літрів — 115 грн / літр
 • 100 літрів - ціна договірна

 • 770 грн. 600 грн.


Доставка та оплата
Доставка

Доставку всіх замовлень магазин "luxe96" здійсньює нашим партнером – логістічною компанією «Нова Пошта» по Україні. Швидко, зручне и безпечно. Всі замовлення страхуються на суму замовлення, з цього ви можете буті впевнені в надійності доставки и Збереження Вашої посилки. Можлива доставка кур'єром до дверей (вартість доставки за тарифами кур'єра). Товар при замовленні до 15.00 надсилається того ж дня, всі замовлення які приймаються після 15.00 поїдуть наступного дня, і термін доставки ще залежить від транспортної компанії НП і відстані вашого населеного пункту до найближчого відділення компанії перевізника.

Оплата

Оплата можлива двома способами:
1. Оплата при отріманні (накладення Платіж).
У такому випадки, ви оплачуєте за ваше замовлення безпосередно при отріманні посилки на відділенні Нової поштою.
2. Онлайн на карту Приват Банку. Це найвігіднішій способ оплати.
Вартість доставки:
від 90 грн доставка, відповідно до тарифів Нової поштою (в залежності від ваги посилки);
20 грн – відправки грошей нам;
2% від суми замовлення – комісія Нової поштою.
Обмін та повернення
Ви можете повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту покупки. Це право вам гарантує «Закон про захист прав споживача». Умови для обміну або повернення товару в даному випадку: Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернутий в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови: товар, не був у вжитку, товарний вигляд збережений і не має слідів використання.
Гарантія
Гарантія продукції. Наше підприємство гарантує високу якість продукту. Ми застосовуємо інноваційні технології виробництва та натуральну рецептуру виготовлення, контрольовану на всіх етапах фахівцями-технологами. Наша продукція — найкраща в Україні. Стати нашим клієнтом і переконайтеся в цьому особисто!
Характеристики
Виробник: ЛЮКС 96
Країна-виробник: Україна
Вміст етилового спирту: Не менш 96.6%
Процентний вміст метанолу в перерахунку на безводний спирт: Не більше 0,005%
Масова концентрація сивушних олій в перерахунку на безводний спирт: Не більше 1,5 мг/дм³
Проба на окислюваність: Не менш 23 хв. при 20 ° С
Масова концентрація сухого залишку: Не більше 5 мг/дм³
Масова концентрація вільних кислот в перерахунку на безводний спирт: Не більше 8%
Проба на фурфурол:  Витримує
Матеріал тари: ПЕТ тара
Обсяг тари: від 5 л.
Клас спирту: Пшенична сльоза
«Пшенична сльоза» – це найчистіший харчовий спирт, який виробляється в Україні. Сировиною служить пшениця вищого ґатунку, з якої роблять борошно для приготування кондитерських, хлібобулочних виробів. Очищення проводиться на декількох рівнях, завдяки чому видаляється максимально можлива кількість домішок. Вміст альдегідів та метилового спирту мінімальний.

Спирт класу «Пшенична сльоза», що має міцність 96,6% - унікальна розробка українських фахівців, створена як аналог марки "Альфа". Вся технологія виробництва та очищення була розроблена саме для приготування зі спирту горілки, що відправляється на експорт в інші країни.

Спирт «Пшенична сльоза» - найчистіший продукт, який вдається отримувати у промислових масштабах. У цьому, за рівнем очищення його перевищує лише етанол, створюваний у лабораторіях.

Уже кілька років поспіль цей спирт є безперечним лідером на ринку. Продукт ставав лауреатом та переможцем профільних виставок та конкурсів не лише в Україні, а й за кордоном.

Переваги харчового спирту «Пшенична сльоза»

 1. Виняткова м'якість. Рекомендується готувати з подібного продукту лише чисту горілку, що містить виключно воду та спирт, без добавок та домішок. Така горілка не має аналогів за м'якістю.
 2. Повна відсутність запаху. Високоякісний спирт даної марки не має характерного запаху, завдяки своїй унікальній чистоті. Його успішно використовують для створення ароматних сортів горілки, які утворюються в результаті настоянки природної сировини з подальшою його перегонкою. Досвідчені винокури рекомендують додавати в таку горілку корицю, какао, мигдаль, каву.
 3. Відсутність ознак похмілля. Ідеально чистий продукт, створений на основі даного спирту, містить незначну кількість метанолу та альдегідів, тому не викликає головного болю та ознак похмілля у разі його помірного споживання.
 4. Найвищий рівень чистоти. Згідно зі визнаними стандартами технології виготовлення, харчовий спирт «Пшенична сльоза» може містити не більше 0,005% метанолу. Сьогодні це найнижчий показник серед аналогів. Інші домішки містяться в «Пшеничній сльозі» у такій кількості, як і в спирті «Альфа».
 5. Абсолютно нейтральний смак. На відміну від напоїв інших класів, які мають певний спиртовий присмак, «Пшенична сльоза» має найвищі оцінки органолептичних властивостей, причому думка фахівців повністю збігається з відгуками покупців.

Особливості питного спирту «Пшенична сльоза» від виробника

 • Поява на ринку. За участю торгової марки «Хортиця» перша поява спирту у продажу відбулася у 2015 році. Технічні складності виробничого процесу не дозволили б менш солідному бренду винайти спирт такого рівня. Для виготовлення використовується м'яка вода, що пройшла додаткову фільтрацію. Весь процес виконується на сучасному найточнішому обладнанні.
 • Сировина, що використовується. Виробники спирту «Пшенична сльоза» застосовують лише тверді сорти пшениці найвищої якості. У цьому технологічна карта забороняє використання картоплі, кукурудзи, меляси тощо. В результаті одержаний напій відрізняється особливою м'якістю, він не різкий і не пекучий, має чистий аромат.
 • Ціна. Вартість спирту марки «Пшенична сльоза» не може бути низькою, оскільки для його виробництва потрібні певні сорти зернових, більш рідкісні, ніж ті, що використовуються, наприклад, для спирту марки Екстра.
 • Дріжджі. Їх використовують для природного бродіння продукту, саме дріжджі надають спирту не надто приємного присмаку. Але для «Пшеничного сльози» розробили окремий штам дріжджів, що значно покращує смак отриманого продукту.

Де використовують етиловий спирт «Пшенична сльоза»?

Як правило, питний спирт «Пшенична сльоза» використовується для виробництва маркових горілок у дорогому ціновому сегменті, призначених для експорту до Європи та США. Раніше обсяг отриманої продукції повністю набувала компанія «Хортиця» для виготовлення горілки класу VIP, що продається під маркою «Хортиця De-Luxe». І лише нещодавно етиловий спирт «Пшенична сльоза» став з'являтися у вільному продажу.

Крім того, спирт «Пшенична сльоза» можна використовувати для:

Виготовлення наливок та настоянок

Можливо застосування продукту для створення елітних лікерів та спиртових настоянок, але в цьому випадку необхідно подбати про вибір якісної сировини, оскільки цей спирт відноситься до дорогого сегменту.

Виробництво дезінфекторів та антисептиків

«Пшенична сльоза» має всі необхідні характеристики для використання в якості основи антисептиків і дезінфекторів, хоча це економічно не надто вигідно. З медичною метою зазвичай використовується «Екстра» або спеціальний «Медичний спирт».

Купити спирт «Пшенична сльоза» гуртом у Києві та Україні

В інтернет-магазині компанії «Люкс 96» можна купити спирт «Пшенична сльоза» гуртом від виробника за доступною ціною без посередників та накруток. Весь процес виробництва перебуває під постійним контролем кожному його етапі. Продукт має всі необхідні сертифікати якості.

Замовити спирт «Пшенична сльоза» в Україні можна у зручній пластиковій ємності об'ємом від 5 літрів. Доставка товару до Києва та інших регіонів країни забезпечується за умови співпраці з компанією «Нова пошта». Можливий як післяплата, так і передоплата на карту. За гуртової купівлі понад 100 літрів можливі індивідуальні умови за ціною продукції.