Спирт «Люкс» 96,3%

Спирт «Люкс» – це якісна сировина зі злакових культур. Застосовується для виробництва горілки сорту «Преміум».
 • Спирт «Люкс» 96,3%

Купити Спирт «Люкс» 96,3%

Ціна за 1 літр:
 • 5 літрів — 118 грн / літр
 • 10 літрів — 117 грн / літр
 • 15 літрів — 116 грн / літр
 • 20 літрів — 115 грн / літр
 • 40 літрів — 114 грн / літр
 • 60 літрів — 113 грн / літр
 • 100 літрів - ціна договірна

 • 750 грн. 590 грн.


Доставка та оплата
Доставка

Доставку всіх замовлень магазин "luxe96" здійсньює нашим партнером – логістічною компанією «Нова Пошта» по Україні. Швидко, зручне и безпечно. Всі замовлення страхуються на суму замовлення, з цього ви можете буті впевнені в надійності доставки и Збереження Вашої посилки. Можлива доставка кур'єром до дверей (вартість доставки за тарифами кур'єра). Товар при замовленні до 15.00 надсилається того ж дня, всі замовлення які приймаються після 15.00 поїдуть наступного дня, і термін доставки ще залежить від транспортної компанії НП і відстані вашого населеного пункту до найближчого відділення компанії перевізника.

Оплата

Оплата можлива двома способами:
1. Оплата при отріманні (накладення Платіж).
У такому випадки, ви оплачуєте за ваше замовлення безпосередно при отріманні посилки на відділенні Нової поштою.
2. Онлайн на карту Приват Банку. Це найвігіднішій способ оплати.
Вартість доставки:
від 90 грн доставка, відповідно до тарифів Нової поштою (в залежності від ваги посилки);
20 грн – відправки грошей нам;
2% від суми замовлення – комісія Нової поштою.
Обмін та повернення
Ви можете повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту покупки. Це право вам гарантує «Закон про захист прав споживача». Умови для обміну або повернення товару в даному випадку: Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернутий в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови: товар, не був у вжитку, товарний вигляд збережений і не має слідів використання.
Гарантія
Гарантія продукції. Наше підприємство гарантує високу якість продукту. Ми застосовуємо інноваційні технології виробництва та натуральну рецептуру виготовлення, контрольовану на всіх етапах фахівцями-технологами. Наша продукція — найкраща в Україні. Стати нашим клієнтом і переконайтеся в цьому особисто!
Характеристики
Виробник: ЛЮКС 96
Країна-виробник: Україна
Вміст етилового спирту: Не менш 96.3%
Процентний вміст метанолу в перерахунку на безводний спирт: Не більше 0,01%
Масова концентрація сивушних олій в перерахунку на безводний спирт: Не більше 2,0 мг / дм³
Проба на окислюваність: Не менш 22 хв. при 20 °С
Масова концентрація сухого залишку: Не більше 5 мг/дм³
Масова концентрація вільних кислот в перерахунку на безводний спирт: Не більше 8%
Проба на фурфурол: Витримує
Матеріал тари: ПЕТ тара
Обсяг тари: від 5 л.
Клас спирту: Люкс
Основною сировиною є зернові (пшениця, жито, кукурудза) з додаванням картопляного крохмалю (не більше 35%). Багатоступеневе очищення дозволяє знизити вміст домішок. Харчовий спирт «Люкс» підходить для виготовлення преміумних марок горілки.

Етиловий спирт «Люкс» - найпопулярніша і найпопулярніша в Україні основа для виробництва спиртних напоїв. За рівнем чистоти він не зрівняється зі спиртом марки «Альфа» і «Пшенична сльоза», проте підходить за всіма параметрами для виготовлення хорошого алкоголю, який належить до середнього сегмента цін.

Практично вся горілка, що реалізується в магазинах у склотарі і має не лише «середні» цінники, виготовлена на спирті марки «Люкс». Тому такий етанол має стабільно великий попит.

Цей етиловий спирт має вдалий баланс високого ступеня очищення і цілком доступної ціни. Це найкращий варіант, коли хочеться отримати якісний спирт, не переплачуючи при цьому за його додаткове очищення.

Переваги етилового спирту класу «Люкс»

 1. Безпека. Спирт класу «Люкс» має у своєму складі незначний відсоток етанолу і сивушних масел, що допускається, який абсолютно безпечний для здоров'я людини. Частка домішок у харчовому етанолі не перевищує десяту частину відсотка.
 2. Смак. У порівнянні з дорожчими сортами, етиловий спирт «Люкс» містить у собі мінімальний відсоток ефірних олій, це надає йому особливого присмаку.
 3. Запах. У процесі виробництва застосовується лише натуральна високоякісна сировина, завдяки чому продукт позбавлений їдкого запаху та підвищеної пекучості. Це впливає на якість спиртової продукції, що виготовляється.
 4. Багатоступенева фільтрація. Під час виробництва спирт піддається кільком ступеням очищення, при цьому відсоток сивушних масел, що містяться в ньому, стає мінімальним. У процесі перегонки збільшується відсоток алкоголю у продукті, і усуваються домішки. У домашніх умовах забезпечити очищення такої якості неможливо.
 5. Не викликає ознак похмілля. Алкоголь на основі спирту такої категорії значно знижує ризик похмілля у разі помірного споживання.

Особливості харчового спирту "Люкс" 96,3%

Ще в радянський період харчовий спирт «Люкс» 96,3% по праву вважався найдорожчим і належав до елітних сортів. Його використовували при виробництві преміальної горілки, такої як «Столична», і до сьогоднішнього дня спирт застосовують виготовлення деяких сортів дорогих напоїв. Лише нещодавно на ринку з'явилася марка "Альфа", а потім спирт "Пшенична сльоза", якість яких значно перевершує марку "Люкс".

Спирт має цілу низку індивідуальних особливостей:

 • Виготовлення. Сировиною для виробництва спирту служать деякі зернові культури та звичайна картопля, вміст крохмалю у підсумковому продукті не повинен бути понад 35%. Як порівняння – показник крохмалю в картоплі для виробництва спирту «Екстра» може досягти 60%.
 • Унікальний склад. З точки зору технології спирт «Люкс» є представником попереднього покоління етанолів класу Преміум, до яких пред'являлися не такі суворі вимоги щодо чистоти. Вміст метанолу допускається до 0,02%. Сировина вважається досить чистою для виготовлення горілки, залишаючись при цьому досить дешевою основою алкоголю.
 • Вартість. Ціна спирту «Люкс» за 5 літрів порівняно невисока і часто його замовляють, щоб не використовувати дорожчі сорти спирту. При цьому різниця в цінах не настільки драматична, як здається, і становить приблизно 10-20%, але у разі масового виробництва алкоголю вона може стати досить істотною. Тому ідеальне рішення в таких випадках – покупка спирту гуртом, коли на великі партії продукту виробник може надати пристойну знижку.

Де використовують питний спирт «Люкс» від виробника?

Переважна більшість виробників спиртних напоїв у середньому ціновому сегменті купують саме цю марку спирту. На його основі виготовляється горілка "Немирів", "Хлібний дар". Питний спирт «Люкс» додається в лікери та віскі для отримання складнішого букета.

Вартість подібного спирту знаходиться в середньому діапазоні, а якість готового продукту можна порівняти з напоями, які належать до преміум-класу. На основі спирту можна готувати домашні настоянки, кріплені вина та лікувальні склади.

Часто купують спирт «Люкс» від виробника як основу для парфумерії та різних медикаментів. Він виступає базою для різноманітних ароматизаторів, туалетної води та парфумів.

Важливо! Марку «Люкс» неможливо побачити у складі антисептичних засобів та дезінфекторів. Він також чудово знезаражує, як і інші класи етанолів. Але він має надто високу вартість, щоб застосовуватися в технічних протираннях.

Купити спирт марки «Люкс» гуртом у Києві та Україні

Компанія «Люкс 96» пропонує купити спирт «Люкс» гуртом від виробника без посередників, тобто без зайвих торгових націнок. Працюючи 11 років на українському ринку, компанія випускає повністю сертифікований продукт, який має всі необхідні документи якості, які перевіряються у власних лабораторіях.

Замовити спирт марки «люкс в Україні» можна в інтернет-магазині компанії «СпіртЛюкс». Доставка у Київ та інші міста країни здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта». Можливий продаж у роздріб у бутлях від 5 літрів, виготовлених із харчового пластику. Це набагато вигідніше та дешевше, ніж реалізація спирту у скляних місткостях.

Оплата можлива як у готівковій формі, так і безготівковим способом для юридичних осіб з наданням усієї необхідної документації.