Спирт «Вищого Очищення» 96%

Очевидно, що Спирт «Вищого Очищення» поступається продуктам сортів «Екстра», «Люкс», «Альфа». Основні відмінності – у кількості сивушних олій й різних домішок.
 • Спирт «Вищого Очищення» 96%

Купити Спирт «Вищого Очищення» 96%

Ціна за 1 літр:
 • 5 літрів — 116 грн / літр
 • 10 літрів — 115 грн / літр
 • 15 літрів — 117 грн / літр
 • 20 літрів — 113 грн / літр
 • 40 літрів — 112 грн / літр
 • 60 літрів — 111 грн / літр
 • 100 літрів - ціна договірна

 • 730 грн. 580 грн.


Доставка та оплата
Доставка

Доставку всіх замовлень магазин "luxe96" здійсньює нашим партнером – логістічною компанією «Нова Пошта» по Україні. Швидко, зручне и безпечно. Всі замовлення страхуються на суму замовлення, з цього ви можете буті впевнені в надійності доставки и Збереження Вашої посилки. Можлива доставка кур'єром до дверей (вартість доставки за тарифами кур'єра). Товар при замовленні до 15.00 надсилається того ж дня, всі замовлення які приймаються після 15.00 поїдуть наступного дня, і термін доставки ще залежить від транспортної компанії НП і відстані вашого населеного пункту до найближчого відділення компанії перевізника.

Оплата

Оплата можлива двома способами:
1. Оплата при отріманні (накладення Платіж).
У такому випадки, ви оплачуєте за ваше замовлення безпосередно при отріманні посилки на відділенні Нової поштою.
2. Онлайн на карту Приват Банку. Це найвігіднішій способ оплати.
Вартість доставки:
від 90 грн доставка, відповідно до тарифів Нової поштою (в залежності від ваги посилки);
20 грн – відправки грошей нам;
2% від суми замовлення – комісія Нової поштою.
Обмін та повернення
Ви можете повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту покупки. Це право вам гарантує «Закон про захист прав споживача». Умови для обміну або повернення товару в даному випадку: Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернутий в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови: товар, не був у вжитку, товарний вигляд збережений і не має слідів використання.
Гарантія
Гарантія продукції. Наше підприємство гарантує високу якість продукту. Ми застосовуємо інноваційні технології виробництва та натуральну рецептуру виготовлення, контрольовану на всіх етапах фахівцями-технологами. Наша продукція — найкраща в Україні. Стати нашим клієнтом і переконайтеся в цьому особисто!
Характеристики
Виробник: ЛЮКС 96
Країна-виробник: Україна
Вміст етилового спирту: Не менш 96%
Процентний вміст метанолу в перерахунку на безводний спирт: Не більше 0,03%
Масова концентрація сивушних олій в перерахунку на безводний спирт: Не більше 4,0 мг/дм³
Проба на окислюваність: Не менш 15 хв. при 20 °С
Масова концентрація сухого залишку: Не більше 10 мг/дм³
Масова концентрація вільних кислот в перерахунку на безводний спирт: Не більше 15%
Проба на фурфурол: Витримує
Матеріал тари: ПЕТ тара
Обсяг тари: від 5 л.
Клас спирту: найвище очищення
Спирт проходить базове очищення, яке частково видаляє домішки та сивушні олії. Підходить для приготування настоянок і лікерів. Ця марка спирту використовується для виробництва горілки бюджетної цінової категорії.
При цьому «Спирт вищого очищення» має одну велику перевагу – ціна. Вартість спирту вищого очищення на порядок нижча вартості продукції інших категорій.
Так, його склад далекий від бездоганної чистоти, що, втім, не заважає спирту вищого очищення бути основою для виробництва горілки сегменту «Економ». Продукт займає окрему нішу з великим попитом на українському ринку – так було, є й буде.

Спирт вищого очищення належить до найдешевшого класу харчового спирту. В основному, він застосовується для виготовлення горілки економкласу. Такий спирт цілком придатний для вживання у харчовому виробництві, але у його складі міститься досить велика концентрація різних домішок.

Спиртовий розчин має міцність 96%, він ідеально підійде для виробництва недорогих алкогольних напоїв. Основна його відмінність полягає в доступній ціні, оскільки для виготовлення використовуються різноманітні види харчової сировини.

Переваги етилового спирту вищого очищення

 1. Вартість. Незалежно від того, які овочеві культури з великим вмістом крохмалю використовуються як сировина, кінцевий продукт проходить кілька ступенів очищення, тому готовий продукт також придатний до вживання, як і дорожчі аналоги. При цьому ціна спирту вищого очищення набагато нижча, ніж в інших марок.
 2. Унікальна багаторівнева система фільтрації. Якісний етиловий спирт вищого очищення створюється з кількох сортів сировини з вмістом крохмалю та цукру. Зазвичай для виробництва використовується маса цукрових буряків, що залишилися після виготовлення цукру, і звичайна картопля. Набагато рідше застосовують зернові, включаючи пшеницю. Сировиною для виробництва браги є різні продукти, що значно знижують якість отриманого напою, проте точне дотримання чинних стандартів очищення ефективно знижує концентрацію домішок. Тому готовий спирт можна використовувати для виробництва алкоголю.
 3. Абсолютна безпека. В отриманому продукті вміст метанолу не перевищує 0,03%, подібна концентрація допущена стандартами ДСТУ, вона дуже мала, щоб завдати шкоди здоров'ю людини.

Особливості харчового спирту вищого ступеня очищення

 • Назва. Споживачів може ввести в оману назва продукту – вищого очищення. Дехто вважає його найкращим у запропонованому асортименті спиртів, але це не зовсім так. Такий спирт відноситься до харчових етанолів лише тому, що проходить мінімальний поріг допуску в переліку чинних вимог, а якість його гірша, ніж у спирту класу. «Люкс», «Альфа» та інших сортів.
 • Сировина, що використовується. Для виробництва застосовують кілька видів крохмалевмісних продуктів, тому харчовий спирт вищого очищення містить у своєму складі домішки та різні сивушні олії. Однак, попри це, багато виробників використовують його при виготовленні алкоголю у нижньому ціновому сегменті.
 • Відмінність смакових якостей у різних заводів. Відсотковий склад інгредієнтів для виробництва продукту може суттєво різнитися, на різних спиртзаводах спостерігається використання буряків, картоплі, меляси та зернових у різних пропорціях. В результаті спирт вищого ступеня очищення від виробника до виробника відрізняється за своїм запахом і смаком, хоча таких відмінностей практично немає для продукції дорожчого сегмента.
 • Наявність домішок. У складі готового продукту міститься набагато більше різних домішок порівняно з іншими марками спирту. При цьому такий спирт проходить на наявність фурфуролу, тому він абсолютно безпечний для вживання всередину.

Де застосовують харчовий спирт вищого очищення?

Питний спирт вищого очищення використовують:

Виробники горілки

В Україні цю сировину застосовують для виробництва горілки у нижньому ціновому сегменті, призначених для масового покупця. На етикетці такої горілки вказують марку етанолу, яку використовують під час виготовлення.

Для покращення органолептичних характеристик продукції виробники додають у горілку всілякі компоненти – аскорбінову кислоту, глюкозу, гліцерин, призначений для використання у харчовій промисловості.

Для приготування алкоголю в домашніх умовах

Продукція вищого очищення використовується для створення домашнього кріпленого вина, інших алкогольних напоїв, що містять середній відсоток етанолу. Спирт абсолютно не змінить їх смаку, а лише додасть фортеці.

У процесі приготування домашньої горілки краще додати до неї трохи меду чи цукру, щоб пом'якшити смак отриманого напою.

В якості антисептика

Для виготовлення різних дезінфекторів та якісних антисептиків рекомендовано використовувати саме спирт вищого очищення, оскільки це дозволить значно заощадити кошти та отримати набагато більше кінцевої продукції. Коли необхідний великий обсяг антисептика, основним фактором стає низька вартість спиртової основи.

Купити спирт вищого очищення гуртом у Києві та Україні

Компанія «Люкс 96», яка працює на ринку України вже 11 років, пропонує споживачам купити спирт найвищого очищення гуртом від виробника без націнок від посередників. Вся продукція, вироблена компанією, має необхідні сертифікати якості. Процес виробництва контролюється лабораторіями підприємства з використанням найновішого вимірювального обладнання.

Замовити спирт вищого очищення можна в інтернет-магазині компанії. Доставка товару в роздріб та гуртовими партіями до Києва та інших регіонів України здійснюється за допомогою кур'єрської служби «Нова пошта». Продукт розфасований у якісне пластикове пакування місткістю 5 літрів.