Спирт «Медичний», 95%

Медичний спирт виготовляють з харчової сировини. В основі продукту - зернові культури і картопля. У складі медичного спирту понад 96% займає етанол, решта - вода.
 • Спирт «Медичний», 95%

Купити Спирт «Медичний», 95%

Ціна за 1 літр:
 • 5 літрів — 115 грн / літр
 • 10 літрів — 114 грн / літр
 • 15 літрів — 113 грн / літр
 • 20 літрів — 112 грн / літр
 • 40 літрів — 111 грн / літр
 • 60 літрів — 110 грн / літр
 • 100 літрів - ціна договірна

 • 730 грн. 575 грн.


Доставка та оплата
Доставка

Доставку всіх замовлень магазин "luxe96" здійсньює нашим партнером – логістічною компанією «Нова Пошта» по Україні. Швидко, зручне и безпечно. Всі замовлення страхуються на суму замовлення, з цього ви можете буті впевнені в надійності доставки и Збереження Вашої посилки. Можлива доставка кур'єром до дверей (вартість доставки за тарифами кур'єра). Товар при замовленні до 15.00 надсилається того ж дня, всі замовлення які приймаються після 15.00 поїдуть наступного дня, і термін доставки ще залежить від транспортної компанії НП і відстані вашого населеного пункту до найближчого відділення компанії перевізника.

Оплата

Оплата можлива двома способами:
1. Оплата при отріманні (накладення Платіж).
У такому випадки, ви оплачуєте за ваше замовлення безпосередно при отріманні посилки на відділенні Нової поштою.
2. Онлайн на карту Приват Банку. Це найвігіднішій способ оплати.
Вартість доставки:
від 90 грн доставка, відповідно до тарифів Нової поштою (в залежності від ваги посилки);
20 грн – відправки грошей нам;
2% від суми замовлення – комісія Нової поштою.
Обмін та повернення
Ви можете повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту покупки. Це право вам гарантує «Закон про захист прав споживача». Умови для обміну або повернення товару в даному випадку: Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернутий в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови: товар, не був у вжитку, товарний вигляд збережений і не має слідів використання.
Гарантія
Гарантія продукції. Наше підприємство гарантує високу якість продукту. Ми застосовуємо інноваційні технології виробництва та натуральну рецептуру виготовлення, контрольовану на всіх етапах фахівцями-технологами. Наша продукція — найкраща в Україні. Стати нашим клієнтом і переконайтеся в цьому особисто!
Характеристики
ВиробникЛЮКС 96
Країна-виробник: Україна
Вміст етилового спирту: Не менш 96.3%
Процентний вміст метанолу в перерахунку на безводний спирт: Не більше 0,02%
Масова концентрація сивушних олій в перерахунку на безводний спирт: Не більше 3,0 мг/дм³
Проба на окислюваність: Не менш 20 хв. при 20 °С
Масова концентрація сухого залишку: Не більше 5 мг/дм³
Масова концентрація вільних кислот в перерахунку на безводний спирт: Не більше 12%
Проба на фурфурол: Витримує
Матеріал тари: ПЕТ тара
Обсяг тари: від 5 л.
Клас спирту: Екстра
Спирт марки «Екстра» роблять зі злакових культур (кукурудза, зернові) з додаванням крохмалю (не більше 60%). Проводиться фільтрація, яка видаляє більшу частину альдегідів, метанолу, сивушних олій та складних ефірів. Цей сорт спирту використовується для приготування горілки середньої вартості.

Медичний спирт вважається окремим видом етанолу, який використовується у різних медичних закладах. Сьогодні він знайшов широке застосування у різних галузях медицини, а й у промисловому виробництві.

Припустимо використання медичного спирту для додавання до певних видів харчових продуктів та виготовлення горілки. Медичний етанол є прозорою рідиною, що має характерний запах, яку можна придбати в аптеках без рецепта.

Переваги медичного спирту

 1. Особливий вид очищення. До подібного етанолу пред'являються дуже високі вимоги, тому в процесі виробництва його ретельно фільтрують і очищають набагато краще інших харчових спиртів. Зміст чистого етанолу має бути менш як 95-96%, решта – це вода. Не допускається наявність домішок, сивушних масел, інших видів спиртів або оцтового альдегіду.
 2. Доступна вартість. Подібний етанол вважається найдешевшим з очищених і найчистішим у лінійці дешевих спиртів. Ціна медичного спирту трохи вище, ніж у «Вищого очищення», проте він суттєво дешевше етанолу класу «Люкс» та інших спиртів із розряду преміум.
 3. Розроблений для використання в антисептиках. Спочатку такий спирт створювався для застосування у медицині.

З чого виробляють медичний етиловий спирт?

Інформація! Рецептура для виготовлення такого продукту була розроблена з урахуванням суттєвої нестачі сировини, що використовується для військових цілей ще в період існування СРСР. Типова ситуація на той час – явний недолік зерна, але спирту потрібно багато, тому підприємства виробляли етиловий медичний спирт практично з будь-якої сировини.

Зазвичай для виробництва етанолу використовують мелясу, яка утворюється у вигляді відходів після виробництва цукру. Сировиною для виготовлення може бути картопля, кукурудза, цукрові буряки, зернові культури, ягоди та фрукти – будь-які харчові продукти, що містять у собі високий відсоток крохмалю та цукру.

Стандартна технологія включає перегонку продукту в ректифікаційній колоні з подальшою його фільтрацією. Відсоток етанолу в медичному спирті не повинен бути меншим за 96,3%.

Готовий продукт підлягає особливому очищенню, яке видаляє всі сторонні добавки та домішки, адже він застосовуватиметься як дезінфекційний засіб.

Де використовується медичний харчовий спирт від виробника?

Область застосування чистого медичного етанолу досить велика. Його використовують:

З медичною метою

Медичний харчовий спирт повністю відповідає всім необхідним стандартам, розробленим для подібних продуктів МОЗ України та ВООЗ. Етанол є сировиною для виробництва засобів дезінфекції та антисептиків.

Може знищити до 98% хвороботворних бактерій. Для отримання дезінфекційного засобу потрібно розвести продукт до 80%, після чого додати до нього харчовий гліцерин, який ефективно запобігає висиханню шкірних покривів.

Виготовлення горілки в домашніх умовах

Припустиме та дозволене використання питного медичного спирту від виробника у деяких галузях харчового виробництва. За своєю якістю він практично не поступається продукту «Вищого очищення», проте слід враховувати, що чистий етанол практично повністю усуває характерний присмак, який притаманний горілці.

Готування настоянок

Продукт ідеальний для виготовлення будь-яких видів домашніх настоянок та наливок. Його можна змішувати з натуральним медом або іншими продуктами бджільництва як складовий компонент медовухи. У спирт можна додати будь-які види фруктів та горіхів, коріння та трав, всілякі есенції та ароматизатори.

Відмінність медичного етанолу від харчового

При побіжному огляді та вивченні неможливо помітити основні відмінності, адже обидва продукти виготовляються з харчової сировини з використанням технології натурального бродіння без застосування методу хімічного синтезу.

Процес перегонки продукту в колоні ректифікації забезпечує йому міцність в 96%, допустима різниця в обидві сторони на десяті частки відсотка. Проте норми змісту сторонніх домішок суттєво різняться. Переслідуючи одну й ту саму мету – безпеку кінцевого продукту здоров'ю людей, ці норми регламентуються різними ГОСТами.

Увага! Насправді і медичний і харчовий спирт мають практично ідентичний склад. Рівень фортеці становить 96%, існує різниця лише органолептичних параметрах. Харчовий етанол після очищення має приємний смак та аромат, що абсолютно неважливо для медичного спирту.

Чому краще замовити медичний спирт у каністрах по 5 літрів?

У звичайних аптеках пропонується медичний спирт, фасований у пляшечки по 100 мл. Це зовсім не підходить, якщо планується використання його у виробництві або виготовлення антисептиків.

Найпопулярнішим став медичний спирт у каністрах по 5 літрів. Подібне фасування ідеальна для людей, які займаються розведенням домашніх тварин або вирощують гриби.

Антисептичні якості продукту стануть у пригоді для обробки поверхонь, проведення дезінфекції, підвищення рівня санітарії. Такий етанол відмінно миє шибки та поверхні, покриті лаком.

Найзручнішою формою тари стали саме каністри, в яких можна замовити медичний спирт в інтернет-магазині. Сировиною служить міцний пластик ПВХ, в якому продукт зберігається набагато довше.

Купити медичний спирт гуртом у Києві та Україні

Компанія «Люкс 96» пропонує купити медичний спирт гуртом від виробника у Києві. Продукція сертифікована та відповідає всім основним нормам та стандартам ДСТУ.

Замовити медичний харчовий спирт можна в інтернет-магазині компанії. До Харкова, Дніпра, Одеси, Львова, Вінниці та інших регіонів України доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта». Можлива оплата у безготівковий спосіб для юридичних осіб.