Спирт «Альфа» 96,3%

Спирт «Альфа» використовують для виготовлення горілки сегмента «Супер-преміум». Це дорогі напої, які ставлять на найбагатші столи України.
 • Спирт «Альфа» 96,3%

Купити Спирт «Альфа» 96,3%

Ціна за 1 літр:
 • 5 літрів — 119 грн / літр
 • 10 літрів — 118 грн / літр
 • 15 літрів — 117 грн / літр
 • 20 літрів — 116 грн / літр
 • 40 літрів — 115 грн / літр
 • 60 літрів — 114 грн / літр
 • 100 літрів - ціна договірна

 • 760 грн. 595 грн.


Доставка та оплата
Доставка

Доставку всіх замовлень магазин "luxe96" здійсньює нашим партнером – логістічною компанією «Нова Пошта» по Україні. Швидко, зручне и безпечно. Всі замовлення страхуються на суму замовлення, з цього ви можете буті впевнені в надійності доставки и Збереження Вашої посилки. Можлива доставка кур'єром до дверей (вартість доставки за тарифами кур'єра). Товар при замовленні до 15.00 надсилається того ж дня, всі замовлення які приймаються після 15.00 поїдуть наступного дня, і термін доставки ще залежить від транспортної компанії НП і відстані вашого населеного пункту до найближчого відділення компанії перевізника.

Оплата

Оплата можлива двома способами:
1. Оплата при отріманні (накладення Платіж).
У такому випадки, ви оплачуєте за ваше замовлення безпосередно при отріманні посилки на відділенні Нової поштою.
2. Онлайн на карту Приват Банку. Це найвігіднішій способ оплати.
Вартість доставки:
від 90 грн доставка, відповідно до тарифів Нової поштою (в залежності від ваги посилки);
20 грн – відправки грошей нам;
2% від суми замовлення – комісія Нової поштою.
Обмін та повернення
Ви можете повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту покупки. Це право вам гарантує «Закон про захист прав споживача». Умови для обміну або повернення товару в даному випадку: Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернутий в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови: товар, не був у вжитку, товарний вигляд збережений і не має слідів використання.
Гарантія
Гарантія продукції. Наше підприємство гарантує високу якість продукту. Ми застосовуємо інноваційні технології виробництва та натуральну рецептуру виготовлення, контрольовану на всіх етапах фахівцями-технологами. Наша продукція — найкраща в Україні. Стати нашим клієнтом і переконайтеся в цьому особисто!
Характеристики
Виробник: ЛЮКС 96
Країна-виробник: Україна
Вміст етилового спирту: Не менш 96.3%
Процентний вміст метанолу в перерахунку на безводний спирт: Не більше 0,01%
Масова концентрація сивушних олій в перерахунку на безводний спирт: Не більше 2,0 мг/дм³
Проба на окислюваність: Не менш 25 хв. при 20 °С
Масова концентрація сухого залишку: Не більше 5 мг/дм³
Масова концентрація вільних кислот в перерахунку на безводний спирт: Не більше 8%
Проба на фурфурол: Витримує
Матеріал тари: ПЕТ тара
Обсяг тари: від 5 л.
Клас спирту: Альфа
Висока якість харчового спирту «Альфа» досягається завдяки використанню пшениці й жита. Домішки альдегідів, олій та складних ефірів мінімальні завдяки сучасній технології очищення. Спирт використовується для виготовлення горілки класу «супер-преміум».

Спирт Альфа – одна з найдорожчих марок харчового етанолу. Її використовують під час виробництва елітної алкогольної продукції. Основна його перевага полягає в тому, що для виробництва цього класу спирту використовуються лише зерна пшениці або жита, що забезпечує граничну міцність хімічної сполуки та майже повну відсутність механічних абразивів.

Виробники та власники заводів, що випускають горілку та іншу алкогольну продукцію, пишаються тим, що застосовують як сировину спирт класу «Альфа». У цьому факті немає нічого дивного, оскільки ця марка по праву входить до списку найкращих, з неї виходять алкогольні напої, найвищої якості.

Переваги харчового спирту "Альфа"

 1. 100% зернову сировину. Як сировину для спирту «Альфа» використовують найкращі сорти пшениці чи жита. Допускається використовувати як один зі злаків, так і обидва з них в ідентичних пропорціях. У цій категорії конкурентом «Альфи» є, мабуть, тільки спирт класу «Пшенична сльоза». Для виробництва інших видів етанолу використовують картопля, мелясу та інші компоненти, крім зерна, тому вони поступаються спиртом «Альфа» у плані якості. Перевагою такої продукції є лише нижча ціна.
 2. Багаторівнева ректифікація. Під час виготовлення спиртової продукції вона проходить кілька стадій фільтрації, під час яких із нього видаляються всі зайві домішки. Для цього часто застосовують срібло та інші благородні метали.
 3. Відсутність похмілля. Даний стан з'являється в результаті згубної дії на організм альдегідів, що містяться в спирті, а також метанолу та інших домішок. Харчовий спирт «Альфа» містить мінімальну кількість цих речовин, тому вони не зазнають здоров'я шкоди при помірному споживанні. Печінка здатна легко вивести їх з організму, тому вранці після вживання алкоголю можна не побоюватися головного болю та інших ознак похмільного синдрому.
 4. Безпека. Виробники спирту «Альфа» запевняють, що вміст метилового спирту тут мінімальний – лише 0,003%. Для розуміння порядку чисел, у спирті категорії «Люкс» його зміст знаходиться на рівні 0,03%. Допустиме включення сторонніх домішок у спирті класу «Альфа» не просто мало, воно менше, ніж просто безпечне для здоров'я.
 5. Нейтральний запах. Спирт на зерновій основі з органолептичних властивостей перевершує спирт, виготовлений з крохмалевмісних продуктів. Оскільки запах спирту абсолютно нейтральний, продукт чудово підходить для виготовлення ароматних настоянок та дорогих лікерів. Але пам'ятайте: при розведенні цього спирту для отримання горілки отримана рідина не матиме ніякого запаху, хоча горілка вийде легкою і м'якою.
 6. «Чистий» смак. Він виходить завдяки тому, що спирт «Альфа» не містить домішок та сивушних олій. В результаті виходить найчистіший напій, який майже не має пекучості та спиртового смаку, характерних для етанолів нижчої якості.

Особливості етилового спирту класу Альфа

 • Фортеця. Для питного етанолу вона зазвичай становить 95%. 5% - це домішки, добавки та вода. У випадку з етиловим спиртом «Альфа» міцність ще вища – 96,3%. Підвищений вміст етанолу є свідченням того, що в марці «Альфа» практично відсутні сторонні домішки.
 • Виробництво. Даний клас харчового етанолу виробляють тільки на офіційних спиртових заводах з наявністю колони ректифікації, багаторівневої фільтрації та іншого обладнання для роботи із зерновою сировиною. Для отримання спирту елітного класу на кожній стадії виробництва склад тестується в лабораторії та відповідно до отриманих даних впроваджуються зміни до процесу.
 • Висока ціна. Вартість спирту «Альфа» перевершує інші марки внаслідок дорожчої сировини та трудомісткої технології виготовлення продукту. Вища вартість тільки у спирту марки «Пшенична сльоза». При цьому можна нівелювати цей недолік, якщо замовити спирт Альфа гуртом, а не купувати його в роздріб у стандартних каністрах, місткістю в 5 літрів.

Де використовують питний спирт «Альфа»?

Спочатку спирт марки «Альфа» розроблявся для виробництва преміальної горілки, яку продають на міжнародних ринках. До його появи всі попередні сорти харчового етанолу виготовлялися за старими радянськими методиками. Вже у пострадянський період якість обладнання на спиртзаводах значно зросла, що дає змогу випускати продукцію преміального сегмента.

Цей спирт зазвичай використовують:

Виробники горілки преміумкласу

Більшість марок горілки преміального сегмента виробляють саме зі спирту Альфа. Серед них Фінляндія, Абсолют або Grey Goose. Застосовують спирт Альфа і для виготовлення елітних лікерів, наприклад, яєчних, кавових і шоколадних, які найбільш складні в приготуванні.

Але далеко не всі виробники можуть дозволити собі такі витрати, адже вартість питного спирту «Альфа» значно перевищує ціну інших різновидів етанолу.

Домашні винороби

Для виробництва алкогольних напоїв у домашніх умовах використовуйте спирт «Альфа» у тарі по 5 літрів. Розбавте спирт водою та зробіть домашню горілку потрібної фортеці. Використовуючи спирт такого високого класу, Ви можете спробувати приготувати м'якіші напої, у тому числі наливки чи настойки.

Рада! Спирт преміум-якості не має сторонніх присмаків, тому краще за інших підходить і для кріплення вина. Він не зіпсує виноградний смак виноматеріалу, при цьому надавши міцності напою.

Медичні працівники

Спирт абсолютно відповідає вимогам, які пред'являються до етанолу Міністерством охорони здоров'я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я. Перешкодити застосуванню спирту «Альфа» як антисептичний або дезінфекційний засіб може тільки його висока ціна.

Купити спирт «Альфа» гуртом у Києві та Україні

Наша компанія «Люкс 96» має своє виробництво у Броварах біля Києва, тому у нас Ви можете купити спирт «Альфа» гуртом від виробника безпосередньо. Крім високої якості продукції, ми можемо запропонувати своїм покупцям знижки на гуртові замовлення від 100 літрів і більше.

Фасується спирт категорії «Альфа» у поліетиленові сулії (каністри), місткістю по 5 літрів і більше, придатні для зберігання харчових продуктів. Можливо також подальше зберігання рідини в цій тарі протягом декількох років (за умови, що герметичність не була порушена).

У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити спирт Альфа з доставкою по всій Україні. До Дніпра, Львова, Харкова, Одеси та інших міст ми надсилаємо продукцію кур'єрською службою «Нова Пошта». Стандартні терміни доставки не перевищують 1-2 дні. Сплатити покупку можна як на карту, так і післяплатою.